Kavos aparatai namams

Namai – tai vieta, kur sugrįžtame pailsėti po dienos darbų, atgauto jėgas, o daugelis žmonių mėgsta kviesti svečius į savo namus. Na, o jėgų atgavimui ar svečių vaišėms yra reikalinga ir gardi, aukštos kokybės kava. Tokią kavą mums gali paruošti kavos aparatai, tad šį kartą siūlome susipažinti su tais kavos aparatais, kurie yra orientuoti į kavos gamybą ir ragavimą kiekvieno iš mūsų namuose.

Jura IMPRESSA Z7 chrome

Tai labai aukštos kokybės kavos aparatai, orientuoti į kavos gamybą namuose. Vienas didžiausių privalumų yra tai, jog šiuos kavos aparatus yra lengva naudoti bei reguliuoti, tad jums neprireiks specifinių žinių, norint pasigaminti gardžios kavos namuose. Maža to, jūs galėsite pasiruošti net vienuolika skirtingų gėrimų, vienu mygtuko paspaudimu, tad net pats išrankiausias svečias jūsų namuose galės mėgautis ir savo mėgstamu gėrimu, o jūs ruošdami kavą vienu mygtuko paspaudimu sutaupysite tikrai daug laiko. Be to, galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis kavos ruošimo procesu, kadangi kavos gėrimai yra apšviečiami gintarinės, o kavos su pienu gėrimai – baltos spalvos. Po sunkios darbo dienos tai suteiks puikų reginį jūsų akims.

Jura IMPRESSA J7

Šie kavos aparatai puikiai tinka jūsų namams, kadangi turi Zero energy jungiklius, kurie taupo elektros energiją, tad tai tikrai pradžiugins jūsų piniginę. Modernaus dizaino, stilingas kavos aparatas ne tik kasdien jus džiugins skania kava, bet ir papuoš jūsų virtuvę. Gintarinis puodelių apšvietimas leis mėgautis nuostabiu kavos ruošimo procesu. Dėl galimybės užprogramuoti kavos stiprumą, visi jūsų šeimos nariai liks patenkinti, galėdami mėgautis jiems priimtiniausio stiprumo kava.

Jura ENA 9 One touch

Šis kavos aparatas idealiai tiks jūsų namams, jei turite mažą virtuvę, kadangi jis yra labai kompaktiškas, o šio kavos aparato plotis nesiekia net 24 centimetrų. Valdymo mygtukai turi lengvai suprantamus simbolius, tad jums neprireiks jokių specifinių žinių norint naudotis šiuo aparatu. Dėl reguliuojamo aukščio piltuvėlio, kava galėsite mėgautis iš įvairiausių dydžių puodelių bei stiklinių. Šie kavos aparatai yra padengti dvigubu blizgaus lako sluoksniu, tad taps stilinga jūsų virtuvės puošmena.

Elektra Family Retro SXC

Šis kavos aparatas idealiai tiks tiems, kurie turi išskirtinį skonį ir nori savo namuose sukurti šventę. Tai labai puošnūs, elegantiški, bario ar žalvario kavos aparatai su karšto garo čiaupais, kava ir vanduo yra dozuojami rankiniu būdu.

TE 701204RW Siemens; TE 703201RW Siemens

Šiuos kavos aparatus savo namuose turėtų turėti visi kas mėgsta naujoves. Tai labai modernūs kavos aparatai, su grafiniais skystųjų kristalų ekranais. Juos galima nustatyti net penkiomis kalbomis. Turi modernius pieno centrus. Dar viena priežastis kodėl šie kavos aparatai turėtų būti jūsų namuose – jų priežiūra be galo paprasta, kadangi juose įdiegtos automatinio valymo, nukalkinimo,  pieno centro išvalymo programos, o dėl įmontuotų modernių keraminių malimo girnelių kavos aparatas veikia labai tyliai, tad tikrai nesutrikdys jūsų namų ramybės. Jūsų patogumui, būsite įspėti apie besibaigiantį vandenį ar kavos pupeles. Dar vienas šio kavos aparato pliusas – savo patogumui galėsite pasigaminti ne tik norimą gėrimą, bet ir įsipilti karšto vandens ar karšto pieno.