kavos panaudojimo būdai

Kavos tirščių pagalba galite pasigamini puikų šveičiamąjį kremą visam kūnui. Lygiomis dalimis sumaišykite kavos tirščius, citrinų sultis bei grietinę. Po maudynių lengvais sukamaisiais judesiais įtrinkite visą kūną, Toks šveičiamasis kremas suaktyvins kraujo apytaką, pakels odos tonusą.

Dar vienas būdas kaip galima panaudoti kavos tirščius grožiui puoselėti – tai pasigaminti vitamininę bananų ir kavos kaukę. Pusę banano reikia sutrinti su  šaukšteliu grietinėlės ir kavos tirščių. Gautą masę tepti ant veido, o po 15 minučių nuplauti šiltu vandeniu. Tokių procedūrų kartojimas padės ženkliai sumažinti mimikos raukšles.

Kavos tirščius galima panaudoti ir kaip anticeliulitinę priemonę, tereikia jais įtrinti celiulito pažeistas vietas.

Kava gali atnešti daug naudos ir vyresnio amžiaus moterims, norinčioms išlaikyti stangrią veido odą. Štai kaukė, pasižyminti ypatingu stangrinimo efektu: suplakite atšaldytus kiaušinio baltymus iki putų ir įmaišykite po šaukštelį medaus, grietinės bei kavos  tirščių. Tepkite veidą ir kaklą, o po 20 minučių nuplaukite drungnu vandeniu.

Kava labai Jums pagelbės jei turite sausą veido odą. Į saujelę kavos tirščių įberkite po arbatinį šaukštelį druskos ir cukraus ir sumaišykite su šaukštu alyvuogių aliejaus. Jūsų oda normalizuosis, nejausite tempimo jausmo.

Dėl kavos tirščių naudos veido odai nekyla jokių abejonių, tad juos galima naudoti ir be jokių kitų priedų. Jei po ranka neturite arba dėl kokių nors priežasčių nenorite naudoti jokių kitų sudedamųjų dalių,  galite tiesiog ant veido užtepti šiek tiek kavos tirščių , palaukti 10 – 15 minučių ir nuplauti šiltu vandeniu. Kavos tirščiai skatina odos ląstelių regeneraciją, o oda bus švelni ir glotni.

Kavos tirščiai padės Jums išsaugoti įdegį. Išsivirkite labai stiprios kavos ir palaukite kol atvės. Kavą supilstykite į ledukų formeles ir užšaldykite, o rytais bei vakarais pamasažuokite veido bei kūno odą šiais kavos – ledo kubeliais. Po šių procedūrų ne tik kvepėsite kava, bet ir ilgiau džiaugsitės įdegiu.

Jeigu greitai norite veidui suteikti švelnų, rausvą atspalvį – tiesiog suvilgykite vatos diskelį kava ir tepkite veidą.